GTA V – Online: Kierownictwo i Inne Przestępstwa Teraz Dostępne

GTA Online: Executives and Other Criminals Now Available

Kierownictwo i Inne Przestępstwa (Executives and Other Criminals) przynoszą nowe sposoby zapłaty dla przestępczości w GTA Online dla PlayStation 4, Xbox One i Komputery PC – oferując graczom możliwość prowadzenia własnych organizacji przestępczych, zatrudniania i zwalniania innych graczy i zmierzenia się z rywalem w działalności trybu Freemode. Los Santos żyje także z tego jak dostaje aktualizację Premium z wprowadzeniem domów na sprzedaż, Stilt w Vinewood Hills, (New Eclipse Penthouse Apartments) z dostosowywanym stylem wnętrz i debiutem w pełni modernizacji wraz z (Staffan Super Jachts) teraz na sprzedaż w Docktease. Aktualizacja wprowadza także nowe pojazdy opancerzone oraz dwie nowe bronie i wiele więcej.

Bądź Swoim Szefem – Be Your Own Boss
Gracze z więcej niż $ 1M dolarów gotówki z rachunkiem bankowym (Maze Bank) mogą wybrać, aby stać się VIP-em z możliwością tworzenia i nazwania ich własnej organizacji oraz zatrudnienia do trzech innych graczy, aby służyli jako ochroniarze. Wszyscy gracze będą mieli dostęp do nowego menu (SecuroServ) w interakcji gracza Menu, aby stać się VIP-em i budować ich organizacje.

Stała Praca – Steady Work
Gracze chcący przyłączyć się do organizacji jako Ochroniarze mogą wypatrywać zaproszenia na nowej aplikacji (SecuroServ) na telefon i mogą ustawić swój status jako “szukam pracy” (SecuroServ) poprzez menu. VIP-y mogą upuścić amunicje i zbroje dla członków Organizacji, jak również zamówić nowe pojazdy na żądanie, w tym nowe Wieżyczki Limo, (call-in) wywołać łaski od Pana [oczywiście chodzi o przysługę xd] i wezwać Ducha Całej Organizacji (Ghost Organization) aż do czasowego usunięcia organizacji z radaru.

Łączenie organizacji jako ochroniarzy ma tę zaletę, że dostarcza okresowego wynagrodzenia w postaci $ 5,000 dolarów, a także wniesienie dodatkowej gotówki do robienia RP dla pobierania Prac VIP (VIP Work) oraz Wyzwań VIP (VIP Challenges) w trybie Freemode. Niemniej jednak, wszystkie wygrane pieniężne uzyskane przez pracownika Bodyguard, choć nie pracujących dla organizacji (takich jak Wydarzenia Freemode Zakończenie Freemode lub Inne działania, takie jak łaski, przysługi lub przestój) idą do VIP-a. Ochroniarze cieszą się również dodatkowymi korzyściami, w tym przyspieszoną regeneracją zdrowia, częstymi bonusami i statystykami zwiększającymi RP kiedy w pobliżu jest VIP.

Nowe Gry i Wyzwania – New Games and Challenges
Praca VIP to nazwa zawierająca sześć nowych rodzajów gry, działająca bezpośrednio w trybie Freemode. W Wrogim Przejęciu (Hostile Takeover), nieznany pakiet jest przechowywany w obszarze ograniczonym i organizacje konkurują w celu zebrania paczki i dostarczenia jej do ustalonej lokalizacji. Brzmi to pozornie prosto, ale kiedy “Pakiet” znajduje się wewnątrz zbiornika Fort Zancudo, robi się szybko trudne.

Asset Recovery [Odzyskiwania Zasobów] wysyła cię do Organizacji, aż do stacji LSPD wokół miasta, aby odzyskać zatrzymane pojazdy. To kieruje cię do stroju, aby uwolnić aktywa i powrócić do wskazanego miejsca THEMIS, a policjanci i inni gracze w sesji będą szukali sposobu aby zniszczyć twoje pojazdy.

Piracy Prevention [Zapobieganie Piractwu] jest atakiem i obroną na pokładzie luksusowego Super Jachtu (Super Yacht). Broniący gracze pojawiają się (respawn) na jachcie, podczas gdy atakujący gracze pojawiają się (respawn) z dostępem do łodzi na brzegu, Helis i Seasharks są gotowe aby udać się tam i uchwycić górny pokład.

Wykonawczy Deathmatch (Executive Deathmatch) wsuwają rywali Organizacji w walki, w stylu deathmatch wewnątrz trybu Freemode, każdy z VIP-ów stoi z zaledwie 10% Życia.
Wyzwania VIP (VIP Challenges) dla Intra-Organizacyjnego są trialem trybu Freemode, a członkowie wyrządzają szkody przeciwko sobie dla własnych korzyści osobistych. Istnieje sześć rodzajów wyzwań, w tym:

Najbardziej Poszukiwany (Most Wanted): Ciepło jest tuż za rogiem, a wszyscy gracze w organizacji uderzają z pięciogwiazdkowym chceniem poziomu. W 10 minucie z odliczania, ostatni gracz żyjący wygrywa wyzwanie.

Manipulacja Rynku (Market Manipulation): Wszystkie otwarte wygodne sklepy są zaznaczone (blipped) na mapie. Gracze muszą ścigać się od sklepu do sklepu w szale (hold-up), aby zebrać jak najwięcej pieniędzy, jak to tylko możliwe. Gdy czas odlicza się, gracz z największą liczbą pieniędzy wygrywa.

Wykup Auto (Auto Buyout): Gracze muszą kraść i dostarczyć jak najwięcej samochodów, tyle ile tylko będzie możliwe. Każdy pojazd ma wartość konkretnego monitora po wejściu do pojazdu, więc starannie wybierajcie swoje przejmowane pojazdy. Gracz z najwyższą łączną wartością pojazdów dostarczonych na końcu podczas odliczania czasu, wygrywa.

Yacht Life – Życie na Jachcie
Dla ostatecznego pokoju z widokiem, gracze będą mieli możliwość zakupu pojedynczego Superyacht Docktease ze strony internetowej. Jachty funkcjonują jako pływające apartamenty i są w pełni wyposażone z twoim własnym kapitanem łodzi osobistej, aby przesunąć westchnienia twojego wyboru cumowania po 12 malowniczych miejscach w Los Santos i Blaine County, wraz z barmanem podającym napoje dla Ciebie i Twoich gości. Wybierz jeden z wielu wzorów, wyższej klasy jachtów, wyposażonych w jacuzzi oraz bezpłatne dodatkowe opcje transportu, w tym skutery wodne i helikoptery. Nazwij swój statek i personalizuj go z niestandardowymi flagami, wybierz kolory i różne opcje oświetlenia. Każdy Jacht wyposażony jest w system obrony przeciw powietrznej w celu ochrony przed atakami od rywala i innymi organizacjami atakującymi w trybie Freemode.

Inne Nowe Funkcje – Other New Features

10 Stilt Houses [palowych domów], które są teraz na sprzedaż około Vinewood Hills, każdy wyposażony w 10-garaży + samochód i Pokój do Planowania Skoków (Heist Planning Room)
Niestandardowe 3 Apartamenty na sprzedaż w Eclipse Towers, z ośmioma tematycznymi i konfigurowalnymi wnętrzami oraz
10 nowymi samochodami na sprzedaż, w tym z nowymi wykonawczymi Wieżyczkami Limo (Turreted Limo) i sześcioma pojazdami opancerzonymi wraz z wariantami
2 nowe helikoptery – SuperVolito i SuperVolito Carbon
2 nowe bronie, Revolver Ciężki (Heavy Revolver) i PrzełączanyMiecz (Switchblade), każdy z VIP Bodyguard-em i wariantami
Gracze mają teraz możliwość zakupu piątego Garażu lub Apartamentu
Nowa odzież i akcesoria, w tym Szaty, Dla Kurtek, Piżamy, Stroje Kąpielowe (including Robes, Smoking Jackets, Pyjamas and Swimwear)
Kierownictwo i Inne Przestępstwa przynoszą nowy tryb Adversary – Extraction. Drużyny Ochroniarzy muszą wyszukać, zlokalizować i wydobyć bezpiecznie Cel Wykonawczy (Executive Target) z ich zestrzelonego samolotu (jet) przed rywalizującym, uderzającym Składem (Squad), który ma za zadanie przechwycić i wyeliminować cel.

Nowe Niestandardowe Avatary w Social Club
Teraz możesz zabrać (Mugshot) lub zrobić (selfie) swojej postaci i użyć go jako swojego awatara w Social Club. Oprócz zdjęć GTA Online swojej postaci, to na dole pracuje z postaciami z Story Mode, a wszelkie (Mugshots) lub (selfies) w galerii już są podjęte w Snapmatic jeżeli już istnieją w wariancie jako (Snapmatic Selfies) i (Mugshots) w Twoich Ustawieniach Avatary na Social Club. Zdjęcia utworzone przed majem 2015 mogą nie pojawić się, a zdjęcia z tekstem (meme) nie pojawią się jako opcje. Sekcja Sztuki GTA V i plików do pobrania zostają dodane do strony internetowej na bieżąco z najnowszymi dziełami sztuki z dolnym Kierownictwem i Innymi Przestępstwami – w zakresie tapety na pulpit, tła i rozmiarów avatara.

GTA Online: Kierownictwo i Inne Przestępstwa teraz są również dostępne jako automatyczna aktualizacja dla PlayStation 4, Xbox One i Komputery PC.

Źródło: Rockstar Games

81 myśli nt. „GTA V – Online: Kierownictwo i Inne Przestępstwa Teraz Dostępne

 1. We want to start our very own blog web page together on blogspot, yet I just thought about us having our own different google accounts. How can we all start a blog page jointly where it will probably be easier intended for both of us to login besides simply using one person’s google account?.

 2. I want to make a custom WordPress theme, but I don’t have administrative entry to the computer that I’m using, so I can’t install WordPress to test my theme. Is there another easy way to obtain? I have photoshop, and notepad ++ both installed on my flash get, but as far as I know there is no way to install WordPress on a adobe flash drive..

 3. What are the core or basic lessons taught Writing classes? Main things We learned on the subject of was Freytags Pyramid. I was told that isn’t an over the board learning device. What exactly is? I’m really interested. In poems I was taught, ‘if it indicates too many points to many folks it does not show for it’s mark’. I have since learned that good writing tends to bring out different reactions in various people and different interpretations. How do learning about creative writing (creativity is so individualized) be standardised?.

 4. The very next time I read a blog, Hopefully it doesn’t fail me just as much as this particular one. After all, I know it was my choice to read through, however I actually believed you’d have something helpful to say. All I hear is a bunch of crying about something that you can fix if you were not too busy searching for attention.

 5. I want to understand if I must do a trademark or copyright laws for the following….. This pseudonym is used too make music (band) digital photography, writing and website… I want to own the name and also protect the work under this, what is the best way to do this? Will i have to keep copyrighting specific pieces?.

 6. I possess asked something similar to this subject before and was helped out, great id want to get particular. In the beginning from the movie this individual (Mark) content on a blog as he works on the girl ranking site, “FaceMash”, and as well because bash his ex girlfriend he updates his progress on creating the website. If anyone may directly estimate this section of the movie I might be very much obliged. Make sure you and Thanks a lot!.

 7. Magnificent goods from you, man. I have remember your stuff previous to and you are simply too wonderful. I really like what you’ve got right here, really like what you are stating and the way in which through which you say it. You are making it enjoyable and you still care for to keep it wise. I can not wait to read far more from you. This is actually a great web site.

 8. It failed to used to, the Specs are Nvidia 5500gt, 1gb MEMORY, so on, I am aware it’s not the latest computer out now there, it’s mostly pertaining to playing very old video games or surfing the internet. The pc automatically restarts at the beginning of a streaming video, it doesn’t even try to run it. We ran the pc in secure mode with networking at was able to stream video but there was simply no sound. It used to have the ability to stream video..

 9. We are working on an educational website as well as the owners wished an article section where I actually put content they indicate on the site. The articles originate from news/magazine and other online article/new sources. I have been listing? Article Obtained from: (URL)? and a link towards the original content. I thought that was enough, but I possess heard from a friend that it isn? big t.. This site can be NOT however publicly on-line, so I can transform things to be legal before it becomes a legal problem… What do I need being a citation to ensure I put on? t infringe on anyone? s copyright?. Do I need to do anything else apart from listing a citation & link to end up being legal?.. Thanks all for helping!. SRGR.

 10. I want to in order to a clean new WordPress theme for the site, yet Google has indexed 2500 pages from your old site (mainly because of a appointments module creating a new web page for each day). How do I assure all those web pages remain accessible for Google, without sickness a “Page Not Found” when someone tries to can get on after installing the new WordPress theme. The existing site is content managed and is working pHp..

 11. Just how long may my computer keep working with an outdated browser?. I browser my computer is obsolete. However my computer’s small outdated too, and noesn’t need what it will have to run the brand new browser. Should I start saving up for a new one, or can this issue be addressed for a few more years yet?.. By the way, I really like my computer I may want to start over since I love all of the programs on my computer..

 12. I are about to begin a blog. Along with many various other hopeful’s, I hope to ultimately make money away it. I discovered a lots of sites do not allow you for making money of google advertisement sense and things like that. What are several sites I could start my blog on that will allow this since it appears to be the most profitable way to create money off a blog?.

 13. We made some songs and I want to learn how to alter the copyright content with an MP3 document so I can share it online? I want to add (p) Swagers Broadcasters (2009) towards the copyright content material and was wondering if this was possible. Any help is greatly appreciated.. Really still not letting myself edit the copyright content. Ive noticed that some MP3’s I downloaded off the world wide web have informal copyrights like ZOMG business. If you can’t help it’s okay.

 14. I wanted to make a simple comment so as to thank you for all the great tricks you are giving out at this site. My time-consuming internet look up has at the end of the day been recognized with professional strategies to go over with my visitors. I ‘d claim that many of us visitors are very fortunate to be in a really good site with very many wonderful people with great concepts. I feel pretty happy to have come across your web page and look forward to plenty of more fun moments reading here. Thank you again for a lot of things.

 15. Make sure you, I just like to have got answer from articles expert/s. -Can you get penalized in search engines for submitting the same articles to multiple content submmision websites?. -What must i do to claim the copyright of my article/s? Should I post it upon my internet site first before submit it to people websites? Will search engines consider the article content as copied?. Thanks ton in advance!.

Dodaj komentarz