GTA V – San Andreas Flight School Event Weekend od piątku do niedzieli 22 sierpnia

The San Andreas Flight School Event Weekend this Fri-Sun

W ten weekend, od 22-24 sierpnia, to czas na walkę i loty, jak w San Andreas w Szkole Lotu podczas Weekendowej Imprezy (Weekend Event) w GTA Online. To trzy dni wielkiego RP i premii GTA $ dolarów, ekskluzywnej paczki Spadochronu w grze dostępnej do odblokowania, cenne zniżki w zakresie lokalnych firm na terenie San Andreas, specjalne konkursy, prezenty i wiele więcej, możecie się cieszyć zupełnie nowymi strojami, brzuch-w-gardle G-suit jako dodatkowa zawartość Szkoły Lotu, która oddziela Mavericks z Whiskey Delty raz na zawsze więc są to prawdopodobnie dwa oddzielne kombinezony.

WYŁĄCZNIE DO ODBLOKOWANIA W TEN WEEKEND: “HIGH FLYER” PARACHUTE PACK

Tylko w ten weekend można odebrać ekskluzywny “High Flyer” Paczkę ze spadochronem jaką możecie zobaczyć na obrazku powyżej. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć się w ” Szkole Lotu San Andreas Event” na liście odtwarzania, a następnie udać się do Ammu-Nation. High Flyer Torba ze spadochronem będzie dostępna bezpłatnie, po zakupie, można wyposażyć go w inwentarz z Interaction Menu.

POBIERZ PODWÓJNE RP i PODWÓJNĄ ILOŚĆ GTA $ GRAJĄC W SAN ANDREAS EVENT NA LIŚCIE ODTWARZANIA SZKOŁY LOTU

Jak również Paczka ze spadochronem, ty i twój skrzydlaty facet (wingmen) dostaniecie podwójne GTA $ dolary i podwójne ilości RP w każdej pracy, w przypadku Weekendowej listy odtwarzania, możecie także wygrać lub przegrać więc uważajcie. Aby wziąść udział, uderz przycisk zdarzenia na ekranie startowym w GTAV lub znajdź Weekendowe Wydarzenie odtwarzane w sekcji Listy w menu pauzy, w ramach kreacji Rockstar.

PODWÓJNE GTA $ DOLARY DLA WYŚCIGÓW POWIETRZNYCH I SKOKÓW PRZEZ CAŁY WEEKEND

Czas, aby umieścić te umiejętności lotnicze, które szlifowane są w San Andreas w Szkole Lotu i przetestować się w tej dziedzinie by zdobyć podwójne GTA $ dolary we wszystkich wyścigach powietrznych i skokach spadochronowych. Zawiera to wszystko partia nowych Rockstarowych-utworzonych miejsc pracy opublikowanych w tym tygodniu specjalnie dla nowego samolotu w San Andreas dla Aktualizacji Szkoły Lotu plus nowe skoki specjalnie zaprojektowane do korzystania z nowej rezerwy (chute).

PODWÓJNE RP DO LATANIA POD MOSTAMI PODCZAS WYŚCIGÓW POWIETRZNYCH (Air)

Nic tak nie napina jak fałdowanie czy powietrzne czynniki niskiej mocy jednego z wielu mostów w okolicy San Andreas. Przez cały weekend, takie płaskie łączenia funkcji podczas gry w Powietrznych Wyścigach będzie Ci dane podwójne RP Lub zostaniesz ze zmarłymi, aby martwić się o konsekwencje nieudanych akcji ;p.

WYJĄTKOWE RABATY W WYBRANYCH LUKSUSOWYCH NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ Z TYTUŁU USŁUG LOTNICZYCH POCHODZĄCYCH Z LESTER I MERRYWEATHER SECURITY

Przez cały weekend, dostaniesz 25% zniżki na wysoki wzrost Del Perro Heights, lokale mieszkalne jednopokojowe 7, 20 i 0120 Murrieta Heights. W każdy masz do dyspozycji garaż z 10 samochodami do przechowywania wszystkich swoich egzotycznych aut godnych prawdziwego Flyboy, w tym zupełnie nowy Invetero Coquette Classic w stylu klasycznym.

Plus do tego w rzadkim akcie filantropii, Lester, samoloty i śmigłowce specjalnie dla Ciebie przez cały weekend, bezpłatnie. Wystarczy dać połączenie, wybrać “Znajdź samolot” i “Znajdź Helicopter” i zadać pytania na temat ukrytych motywów.

Wolisz swoje śmigłowce czynne i dostarczane? Dostań je za połowę ceny poprzez Dowóz ich do miejsca docelowego podczas tego weekendu dzięki uprzejmości Merryweather.

PODWÓJNE RP ZA WROGÓW i BONUS GTA DOLARÓW W NAPADCH GRUPOWYCH I HANGARACH NA LOTNISKACH

Gangi zebrały się wokół międzynarodowego lotniska w Hangarze San Andreas i na piaszczystej plaży oraz blisko Lotniska pestek winogron. Te specjalne Atakowanie Gangów przyniesie 2X większe bonusowe GTA RP i $ dolary przez cały weekend, więc dostań się tam i broń prawa Ameryki (w naszym przypadku Polski ;p) (fatuous) podczas podróży lotniczych.

WYDARZENIE CRATE DROPS

Twoje towarzysze do walki (Dogfight) ofiary nie będą tylko rzeczami spadającymi z nieba w ten weekend: Spójrz na specjalne Wydarzenie Crate Drops z innej perspektywy zawierające dodatkowe GTA $ dolary, premie RP, miniguny, RPG i Sticky Bombs między czasem od dziś do niedzieli wieczorem 24 sierpnia.

KONKURS #FLIGHTSCHOOL SNAPMATIC

Czy to uchwycenie jednego z powietrznych wyczynach swoich znajomych lub całej załogi na pokładzie Buckingham Mil-Jet, szukając najbardziej inspirujących i zabawnych zdjęć prezentujących nową treść w San Andreas Flight School w konkursie #FLIGHTSCHOOL Snapmatic. Każdy z ulubionych pięciu wygra GTA $ 1M i MILEHIGH, tablice rejestracyjne dla swoich pojazdów w grze, a także zostaną one opisane na Newswire Rockstar Games.

Aby Twoje strzały kwalifikowały się do ich wprowadzenia, po prostu zaloguj się do Social Club i oznacz je jako #FLIGHTSCHOOL od teraz do końca niedzieli.

Zobacz zasady i szczegóły kwalifikowalności.

KONKURS TWÓRCZY #FLIGHTSCHOOL

Niebo jest granicą w konkursie Kreatora, będą wyszukiwane utworzone przez użytkowników Powietrzne Wyścigi przetestowane nawet przez pilotów saltiest. Będzie wybieranie 5 ulubionych Prac jakie to zostaną zweryfikowane, a ich twórcy otrzymają GTA $ dolary, 1M oraz ekskluzywne tablicy rejestracyjne lotnika. Wystarczy oznaczyć Pracę wykonaną na zamówienie z #FLIGHTSCHOOL Wyścigów Powietrznych w Social Club między teraz i niedzielą w nocy, aby kwalifikować się do konkursu.

Zobacz zasady i szczegóły kwalifikowalności.

WYDARZENIE WEEKENDOWE OFICJALNE PRZEZ ROCKSTAR NA ŻYWO

O 4pm czasu zachodniego 22 sierpnia w piątek, Rockstar Games Official Weekend Event Stream Live będzie wisiało w powietrzu, grając w nową zawartość z San Andreas Aktualizacji Szkoły Lotu. Będziemy mogli dołączyć do bardzo specjalnych gości Little & Cubed Martyn aka Littlewoodem i Dan Nerdcubed którzy przygotowują jakieś niestandardowe wyzwania wyposażone w nowe samoloty Szkoły Lotu i Pojazdów jakie to będą trudne do zrealizowania dla Rockstar na żywo Devs 2v2 podczas walki powietrznej wokół Los Santos i Blaine County w przestrzeni powietrznej. Jak zwykle, Lazlow i studio zespołu Rockstar Broadcast będą załogami w kabinie załogi i będą transmitowane pokazy na całej stronie Zdarzeń w Social Club, Rockstar Games Twitch kanale i kanale YouTube. Upewnij się, aby śledzić Rockstar na Twitch lub Twitter, aby otrzymywać powiadomienia, gdy strumień będzie dostępny.

GEAR GIVEAWAY SWEEPSTAKES

Będą rozdawać 20 ekskluzywnych GTAV & Rockstar T-shirt pakietów koszulek dla Zwyciezców w tym Trevor Philips Industries Tee, Rezerwy Federalne w San Andreas Los Santos, Tee Tee Lifeguard Republican Space Rangers, Tee, Bugstars Logo Tee Tee, Los Santos, w GTAV & V Tee, Kifflom Tee, Rockstar Rolling Koszulka z długim rękawem, Rockstar Mason Tee, a Rockstar Blooms Tee. Można się zakwalifikować do wygrania od teraz do niedzieli na http://socialclub.rockstargames.com/events. Zobacz regulamin.

Jak zawsze, upewnij się, że jesteś na Twitter, Facebook i Twitch pozostając na bieżąco z tym i innmi przyszłymi Informacjami z Social Club Weekend Event.

Źródło: Rockstar Games

3 myśli nt. „GTA V – San Andreas Flight School Event Weekend od piątku do niedzieli 22 sierpnia

Dodaj komentarz