GTA V – GTA Online w San Andreas: Aktualizacja Szkoły Lotu, Teraz Dostępna

The GTA Online San Andreas Flight School Update Now Available

Wraz z tą aktualizacją poczujesz dreszczyk emocji i wspaniałe chwile na wstępie jako patriotyczny bohater z aktualizacji San Andreas Szkoła Lotu dla GTA Online. Ta nowa aktualizacja będzie zawierać zbiór nowych pojazdów powietrznych i lądowych, powietrznych wyzwań solo, i wiele więcej.

Myślisz, że masz to, czego potrzebujesz, aby być niesamowitym w pilotażu? A może chcesz się przenieść do absolutnej granicy – z piekła rodem, obok granicy – i żyć na wysokiej fali po drugiej stronie? Dostań się w dół stanu San Andreas Flight School. Chwyć ster szybko i zwinnie odrzutowca szkoleniowego Western Besra i przesuń go do krawędzi niemożliwych zmagań. Możesz zostać mistrzem absolutnym z przewagą w powietrzu w 10 nowych misjach solowych, które pozwolą Ci komfortowo odnaleźć się w strefie zagrożenia pilota, łącznie z manewrami, wyzwaniami walki, niskim lataniem, lataniem w formacji i więcej.

Raz, że to “misja zakończona” i jesteś w Twoim heroicznym nowym kombinezonie, spędzasz swój brzeg zostawiając za sobą brzęczące niebo w luksusowym Swift helo lub dopychasz cały oddział do nowego 16-osobowego Buckingham Mil-Jet w celu transportu całego zespołu w dobrym stylu. Hit jedwabiu z kolekcji nowego Wgłębienia i Plecaka Spadochronowego (Chutes and Parachute Bags) jeśli lot przebiega trochę poza kontrolą pilota, polegać należy na Rezerwowym Spadochronie (Reserve Parachute) aby dać drugą szansę miękkiego lądowania – lub należy go używać aby ruszyć ze swoim precyzyjnym nurkowaniem. Później, na ulicach w zgrabnym aucie Invetero Coquette Classic, dostępne w wersji hard-top lub topless jako warianty terenówki dla niezależnej prędkości poprawki z poziomu morza.

I zaokrąglenie w górę swoich nowych skrzydeł (wingmen) dla Wyścigów, Screenów, skoków spadochronowych i więcej, w tym trzy zupełnie nowe tryby Misji. Nabywanie celów (Acquire Targets) jest trybem nowego stylu strącania-nośnych celów, gdzie przeciwnicy walczą w P996 Lazers kontrolując jedną banderą; zachowaj więc kontrolę, tak długo, jak to możliwe do końca naliczenia (rack) punktów. W G-Rating, konkuruj z innymi kadetami, jak latanie do odbioru 15 flagi w obu gorących broniach i zimnych środowiskach. Lub też wypróbuj Air Force Zero, gdzie drużyna broniąca musi chronić samolot przeciwko drużynie atakującej kiedy leci do bezpiecznego miejsca LZ.

Zaktualizuj o San Andreas Szkole Lotu w GTA Online, która jest już dostępna poprzez automatyczną aktualizację 1.16 dla PS3 i Xbox 360. Oprócz wszystkich wymienionych powyżej, dzisiejsza aktualizacja zawiera także szereg innych zmian i poprawek dla GTA Online. Przede wszystkim Kontaktowych Misji, GTA $ i nagród RP jakie to zostały zrównoważone tak, że w trudniejszych misjach będzie można zarobić większe nagrody, GTA $ wypłaty na powtórki nie są obniżone, a wszystkie nagrody są teraz razem skalowane. Żeby zobaczyć wszystkie zmiany w tej aktualizacji, należy zapoznać się z pełną dokumentacją na Rockstar Support w dziale wsparcia.

Zostańcie z nami i innymi fanami po więcej, szczegóły na temat kontynuacji aktualizacji GTA Online możesz zobaczyć na specyfikacji w tym tygodniu na nadchodzą weekendową imprezę (weekend Event) z okazji otwarcia w San Andreas Aktualizacji Szkoły Lotu. Przeskocz także poniżej po więcej by zobaczyć nowe miejsca pracy zawarte w ramach nowej aktualizacji do GTA Online.

Wyścigi -> Poziom Bazowy [Base Level] (Rank 20, 1-8 Players)
Zagraj kurczakiem i kaczką unikając w tym wyścigu Lago Zancudo. Oczywiście dla dysz Besra okrążenie kaskaderskie może przecinać się z powrotem na siebie wiele razy. Spodziewaj się wraku w podmokłych i wpływowych strefach na mostach.

Skoki Spadochronowe ->   Pozwolenie na lądowanie [Cleared for Landing] (Rank 11, 1-8 Players)
Wszelcy cywile mogą skoczyć z 6200 stóp. Wyciągając ich spadochron i lądując na asfalcie w Los Santos International. Ale tylko drań (rag tag) będzie mógł poruszać się mocno, skręcając włącza poprawny kurs, co prowadzi w dół do hangaru Devin Westona. Dla najlepszych widok na panoramę miasta, grając w jasny poranek.

Tryb z przechwytywaniem -> Contend: Zatłoczona Przestrzeń Powietrzna [Crowded Airspace] (Rank 1, 2-8 Players)
Twoje szanse trafienia w łopatki turbiny lub rywala lub inne szczegółowe zabezpieczenia jakie masz zamiar zrobić przez większość zwycięstw w tym walki są trudne, ale kogo to obchodzi, prawda. Dwa zespoły w HELOS Frogger rozpoczynają na każdym z końców farmy wiatrowej, Wyścig dla towarów i spróbuj przenieść je do banku przy swoich bazach.

Wyścig -> Wiatr Boczny [Crosswind] (Rank 45, 1-8 Players)
Gdyby to było proste, każdy by to robił, a przynajmniej więcej ludzi przeżyło by te doświadczenia. Poziom zaawansowany Okrążenia w Wyścigu na Besra Jets utkany jest przez RON Alternates Wind Farm. Nie dajcie się posiekać w połowę przez łopatki turbiny, lub zderzyć się z rywalem na zwrotnicy.

Wyścig -> Drag Strip (Rank 1, 1-16 Players)

Miejmy nadzieję, że czujesz potrzebę prędkości na kołach tak samo jak i skrzydłach. Klasyka Sportu Okrężnego Wyścigu na betonie przy piaszczystej plaży Airstrip. Przeciągnij Wyścig w dół na odcinku pasa startowego, uderz na krótki odcinek drogi, przeciągnij go w dół drugiego odcinka drogi startowej, a następnie nawiguj zakręt w postaci spinki.

Wyścig -> Latanie Nisko [Flying Low] (Rank 20, 1-8 Players)
Napieraj akrobacyjne strumienie kaskaderskie do granic możliwości z tym skomplikowanym Okrężnym Wyścigu wokół miasta. Musisz skakać w powietrzu jak kaczka pod mostami, odtłuszczonymi kanałami, rowami uruchamiającymi rzekę w LS i możesz, tylko możesz, dowiedzieć się czegoś o sobie.

Tryb z przechwytywaniem -> GTA: Airheads (Rank 1, 2-8 Players)
Zespół pilotów musi uruchomić cztery dysze kaskaderskie z LSIA Fort Zancudo podczas gdy inny zespół idzie w przeciwnym kierunku. Zacznij w hangarze swoich rywali i wykorzystaj ograniczoną podaż Buzzard helikopterów bojowych i zamontuj dysze Lazer … obroną jest niestety atak, oczywiście, jako najlepsza forma obrony.

Skoki Spadochronowe -> Trzymając Wzór [Holding Pattern] (Pozycja 20, 1-8 Players)
Każdy skoczek ma nauczyć się korzystać z ich kopii zapasowych opadania. Albo się uczą lub idą ikoną z wtórnym zapakowaniem. Skok z 7874 stóp. Spadasz do Maze Bank Arena, zwalniając swoje pierwotne opadanie, swobodny spadek, wyciągając się w kierunku kopii ziemi na szczycie Ammu-Nation w Strawberry.

Wyścig -> Need For Seed (Pozycja 20, 1-8 Players)
Pobierz Sport Classic, naciśnij gaz i zanurz się w ten malowniczy Okrężny Wyścig poprzez bukoliczne tereny wiejskie (Blaine County). Zabierze Cię przez mosty i przeszłość McKenzie Airfield, aby przypomnieć sobie o swojej codziennej pracy.

Wyścig -> Swift Przyjazd [Swift Arrival] (Pozycja 15, 1-8 Players)

Skorzystaj z relaksujących bezregulacyjnych możliwości latania w Los Santos International, z tej krótkiej ósemki Okrężnego Wyścigu dla helikopterów. Kieruj się pod mostami i na parkingach aby spróbować zrobić dobry lot na czas.

Skoki Spadochronowe -> Zanurz Się [Take the Plunge] (Ranking 25, 1-8 Players)

Najlepsze ćwiczenia szkoleniowe są te, które zabijają najwięcej rekrutów. Uporaj się z kopią zapasową opadania, lub dowiedz się, czy woda naprawdę jest taka trudna, jak beton, gdy uderzysz w nią przy prędkości końcowej. Dwie możliwości opadania podczas skoku z 6120 stóp. Nad Morzem Alamo.

Wyścig -> Wyścig Humane [The Humanue Race] (Pozycja 12, 1-8 Players)

Wyścig z punktu do punktu dla samolotów z całych zasobów naturalnych bogatych na wschodnio-południowym stanie San Andreas. To jest oczywiście poziom początkujący, ale to nie jest usprawiedliwieniem dla poziomu początkującego latania. Bądź wszystkim, czym możesz tylko być i miejmy nadzieję, że będziesz lepszy od innych facetów.

Skoki Spadochronowe -> Pod Radarem [Under The Radar] (Pozycja 11, 1-8 Players)

Czas na szkolenia nocne pod raid. Wykonujesz skoki z 4470 stóp. Szybujesz przez dolinę na Górze Jozjasza i lądujesz wewnątrz bazy wojskowej. Nie zapomnij wyciągnąć nóg przez płot, lub wziąść więcej pigułek nasennych, jeśli cię złapią. Najlepiej grać w nocy z ekspresowym opadaniem i być kawalerem albo hmm wdową (lol).

Wyścig -> Pod Skrzydłem [Under The Wing] (Pozycja 18, 1-16 Players)
Jeśli masz przepustkę pilota by poruszać się po asfalcie w Los Santos International, dobrze musisz zrobić większość z nich. Wysoka prędkość okrężnego wyścigu dla Klasycznych Sportowych Auto wokół ewentualnie-końcowych budynków terminalu. Uważaj na przewoźników bagażu, na ciasnych zakrętach i na silniki odrzutowe.

Źródło: Rockstar Games

117 myśli nt. „GTA V – GTA Online w San Andreas: Aktualizacja Szkoły Lotu, Teraz Dostępna

 1. I simply wanted to type a note to be able to thank you for the superb advice you are writing on this website. My extensive internet look up has now been paid with sensible points to go over with my companions. I would declare that we site visitors are very much endowed to live in a decent site with very many brilliant professionals with beneficial ideas. I feel very happy to have seen the weblog and look forward to so many more exciting moments reading here. Thank you once more for all the details.

 2. Thanks for the post. My spouse and i have always noticed that a majority of people are desirous to lose weight when they wish to show up slim plus attractive. On the other hand, they do not often realize that there are many benefits for you to losing weight additionally. Doctors claim that obese people experience a variety of illnesses that can be instantly attributed to their excess weight. The great news is that people that are overweight along with suffering from numerous diseases can help to eliminate the severity of their own illnesses by means of losing weight. You are able to see a continuous but noted improvement with health when even a moderate amount of weight-loss is attained.

 3. Hi All,.. I have always been creating a website for overseas students whom are nationwide and those who also are thinking of applying a student visa to Australia. (fyi, website will be in the neighborhood language)… I have discovered a PDF file for the Australian Embassy website advising how to apply those main visas and application procedure, etc . I think this details is very useful to for many people and I want to get this to info on my internet site. Copyright may be the only worried at the moment… Easily just duplicate the whole article “without” making any amendments, including ensure that you reference almost all details exactly where it from etc as well as the link to the Australian charge website… Might this be illegal?.. Thank you..

 4. Presently there so many different computer tech things like Computer Programming, Pc Support Specialists, Computer Systems Analysts. I just would like to know what it would be to go focus on computers like store or business computers mess up or like ripping computer apart and repairing them. what would all of them be called?.

 5. I was looking to start a blog, though I how to start which may be the best way to look about this. Several of my friends suggest buying a site from iPage, and then using WordPress. However , I feel that this is restricting. My following option is certainly through TypePad as it seems to have the amount of control preferred, though this really is relatively costly… So my question is as follows: What type is a better idea? What kind would you individually use?.. Appreciate it..

 6. I maintain several sites & community forums and allow individuals to write their particular comments on them. I examine regularly and remove any kind of swear words, etc . We also ask commentors to not leave any derogatory terms on the blogs/forums.. However , nevertheless, am i actually still legitimately responsible for the content on my blog/forums if they compose a defamatory comment or abusive responses?. Many thanks..

 7. A friend has a computer that turns alone off after a certain time period of a sedentary lifestyle. And all you have to do is move the mouse a little, as well as the computer comes back on. Maybe the computer can be not totally off, probably this is known as hibernate or standby or something. Is a good thing to accomplish or should I just let my computer run? How do you get the pc to do this car shut off factor as I described in the beginning of this section?.

 8. A computer starts somewhere. It starts having a bios and a PROCESSOR and a motherboard ect… When we code that pc to pump out a accidental number, why is it pick the number this picks? Exactly the same computer sits beside it’s identical plus they both pick different 1st random numbers. Is the Bios fed a seed during construction each new bios gets a different seeds? Those of us which have worked with randomly numbers know what a seed is definitely. So why will my pc give a quantity between 100 and one thousand as 756, but yours gives, 537? Is not a form of cleverness beyond those of artificial? All of us gave the computer the ability to give random figures, but why is it provide or choose that unique number when in reality they have no ‘will’ to decide. Why 3 and not 4, when it favours nothing at all? Even with a seed, why is it select 5 with this seed but 7 with that seedling? Where in the ruels of existence does it say that, with this seed equaling 756395837 in this computer, first random # will end up being this?.

 9. Hello just wanted to give you a quick heads up. The text in your article seem to be running off the screen in Internet explorer. I’m not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I figured I’d post to let you know. The style and design look great though! Hope you get the issue resolved soon. Thanks

 10. Throughout the great pattern of things you’ll get a B- with regard to effort. Exactly where you actually lost us ended up being in all the details. As people say, the devil is in the details… And that couldn’t be much more true right here. Having said that, let me reveal to you exactly what did do the job. Your authoring is certainly very persuasive and that is probably the reason why I am taking an effort in order to opine. I do not really make it a regular habit of doing that. 2nd, whilst I can easily see a leaps in logic you come up with, I am definitely not confident of exactly how you appear to connect the ideas that produce the final result. For now I will, no doubt yield to your position but wish in the near future you actually connect the dots better.

 11. I could write better than the average person (not that is saying much these days) and I use strong opinions on numerous subjects. We don’t have knowledge as a correspondent or technical writer, but what does a person have to start running a blog and who also pays, if the blogger gets found as a writer?.

 12. I love reading personal blogs, Mommy blogs, etc … What may be the best way to find these types of blogs on-line? The best method I possess is just following bookmarks people have — going to 1 bloggers “favorites” then the next bloggers offerings, and so forth… We’ve tried Google Blogsearch but all that gives is previous news content articles, etc . Nothing personal in any way… How do you look for personal blogs?.

 13. Now i am into picture taking and wish to start selling my work and attracting even more clients. My question is definitely how might I start starting a website where people can buy my photos or get in touch with me regarding taking photos? I’m searching for a way to maximize my advertising and would really like to start a website. Any advice would be greatly appreciated..

 14. Hey there just wanted to give you a quick heads up. The words in your content seem to be running off the screen in Internet explorer. I’m not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I thought I’d post to let you know. The design look great though! Hope you get the problem fixed soon. Many thanks

 15. Either dual major with journalism and creative writing, or a “good” school in an urban area where I could key in journalism and minor in creative writing? Now i’m only a sophmore in high school yet I know I enjoy write and I how to start what I’d personally enjoy more as an actual career, journalism or innovative writing. What would be the very best college intended for someone with this problem?.

 16. For instance, major music stores like iTunes are certainly not available in Asia and US TV systems which allow viewers observe programmes on their website no longer make such programmes available to viewers away from US. This is even in the event that people are willing to pay to download or see the articles.. Isn’t an internet store or channel exactly where content is usually legitimately distributed globally possible?. If the federal government is responsible for restricting distribution, which government are we discussing? The government in the country where the content can be produced or maybe the government in the country where the content shall be imported to?.

 17. I had choices from essays to videos and I actually figured running a blog can be fun. Can you produce a good free of charge website and a little help on how to get started with what to say, and whether i put it under one day or get it done every day till its credited. Please help and I actually promise to choose you since the best answer if it helps!.

 18. I possess written many articles and posted all of them on internet article directories. All directories I have published on suggest that if others wish to use the article they must place the author’s link/s along with the article. I have found a internet site that utilized my article and do not give me any credit (including adding my name). Is there anything I can perform about this?.

 19. Im based in Greater london have worked being a secretary for more than ten years and have an HND in Business Studies but is sick and tired of admin function and workplace politics and would like to make a move more creative- change professions… I write in my free time and have went to an advanced writing course within the past 3 years. I like reading and would like to see if I could teach to teach innovative writing in further education or and English /English literature. I would also be thankful if I could get any facts about what qualifications you need to be able to teach British as a first language and Basic literacy skills… Thanks a lot. Any tips would be great regarding learning London..

 20. I actually is planning to start my very own business and need to know how to begin a internet site for a cheap/free price.. I am looking to start my own photography business and want to obtain a website up. I have always been planning on using this for a way to allow people know about me, provide them with different albams of an axample of my work and a way to contact me. I might love for it to be cheap or free in order to get began..

 21. It seems like the web is where it’s at. I researched Computer Info and Film/Video at school, but I’m not too shabby with a keyboard when it comes to writing interesting stuff. Will anyone know anyone (aside from Drudge and Arianna Huffington) who has been able to produce a few dollars by blogging on a site from home?.

 22. I want to have a top secret blogspot page, but some people I realize have been capable to find my URL using a Google search… can there be a way I could prevent this? I have a tendency want anyone to be able to reasonably find the URL except if I give it to them… (Please don’t claim that I in order to another blog site. ).. Thanks a lot!.

 23. Im based in Greater london have worked as a secretary for more than ten years and have an HND in operation Studies but is tired of admin function and office politics and would like to take action more creative- change professions… I compose in my free time and have went to an advanced writing course within the past 3 years and am composing a book. I would like to see if I can train to show creative composing in further education schools etc or and English /English books. I would become grateful merely could get any info on what qualifications you should be able to teach English like a first language and Basic literacy abilities and ESOL..

 24. Ok and so i have looked around a great deal on this matter and I keep obtaining stuff like VNC (or VNSea) that allows you to access the computers on your WiFi network, but these require you to set up something onto the computer by itself. Is there a way to access the computer WITHOUT even touching the pc?.. Thanks beforehand!.

 25. I actually is focusing on an educational website and the owners wanted an article section where We put content articles they show on the site. The articles come from news/magazine and other on-line article/new sources. I have been list? Article Extracted from: (URL)? and a link to the original content. I thought that was plenty of, but I use heard from a friend that it isn? testosterone levels.. This site can be NOT however publicly online, so I can transform things to become legal prior to it becomes the best problem… What do I need as being a citation to ensure I don? t infringe on anyone? s copyright laws?. Do I need to do anything else besides listing a citation & link to end up being legal?.. Many thanks all pertaining to helping!. SRGR.

 26. We’ve asked my older sis countless occasions to file format my computer because Now i’m experiencing lag in the game I actually play. Btw, this computer has been formatted 4-5 times. But whenever I inquire my sister to structure my pc, she says no mainly because she says that if you format a computer too much, the computer itself gets slower than it already was. Are these claims true? Or is that the excuse to get out of format my pc because it removes her 2-3 hours?.

 27. Boosts blood stream blood circulation along with metabolic process. By advertising body system fatty tissue burning influences, this supplements improves the physical body’s total price of metabolic process, alongside blood flow blood circulation to your muscular tissue mass. Builds up muscle tissue awareness. Unlike many of anabolic steroids at presents, this supplement enriches energy quantities as well as correctly burns body fat down payments without deteriorating the muscular cells mass recognition.

Dodaj komentarz